Nastavení cookies

Tělo - Zmenšení velkých stydkých pysků

Liposukce, plastické operace...
 

Zmenšení velkých stydkých pysků - informace

 

Labioplastika - zmenšení velkých stydkých pysků

Čím dál tím více zejména mladých žen chodí k estetickým chirurgům s velmi intimní žádostí: upravit intimní partie. Nadměrná velikost velkých stydkých pysků může vadit nejen z estetických důvodů, ale často také působí nepříjemné pocity při chůzi, jízdě na kole, koni či jiných fyzických aktivitách. Bohužel také někdy „ruší “ plné prožití ženského sexuálního prožitku. I když je to v tomto konkrétním případě pro muže naprosto nepochopitelná záležitost - ženy zkrátka chtějí být krásné úplně všude.

Jsem vhodný kandidát pro zmenšení velkých stydkých pysků?

Nejlepšími pacientkami jsou ty, které jsou celkově zdravé a psychicky stabilní a dobře motivované. Pokud máte pocit, že máte nadměrnou velikost velkých stydkých pysků a způsobuje vám to jakékoli fyzické nebo psychické problémy, tak neváhejte a navštivte naši kliniku. Během konzultace ve zcela diskrétním prostředí vás naši lékaři velmi rychle vyšetří a pak vám vše vysvětlí. Dolní hranicí by mělo být období ukončení růstu - tedy mezi 16-18 ti lety a horní hranice není omezena. Důležitou podmínkou je bezproblémový zdravotní stav zevních ženských pohlavních orgánů.

Co zahrnuje zmenšení velkých stydkých pysků?

V krátké celkové anestézii se chirurgicky odstraní nadbytečná část velkých stydkých pysků. Šití se provádí vstřebatelným materiálem, takže po operaci není nutné odstraňovat žádné stehy.

Jaká se používá anestezie?

Jelikož se jedná o velmi citlivou a intimní oblast, operace se provádí převážně v celkové anestézii - tedy v plné narkóze.

Jak dlouho trvá zmenšení velkých stydkých pysků?

Operace je rychlá, trvá cca 30 minut.

Úprava ženských pohlavních orgánů - Co se děje po zákroku?

Pacientky jsou obvykle hospitalizovány po tomto zákroku na naší klinice do rána druhého dne. Pokud se ale cítí dobře, mohou být na vlastní žádost propuštěny již v podvečerních hodinách operačního dne. Doma po dobu hojení je nutná zvýšená hygiena, časté sprchování bez použití mýdla, v prvních 48 hodinách je nutno vložit sterilní krytí pod kalhotky, pak dle potřeby používat hygienické vložky. Doporučujeme vyloučit pohlavní styk minimálně po dobu 14 ti dnů. Dále doporučujeme omezit po dobu asi jednoho měsíce takové fyzické aktivity, které způsobují tlak na tyto oblasti.

Je labioplastika bolestivá?

Ačkoliv jsou operována velmi citlivá místa, rozhodně se nemusíte obávat bolesti. Operovaná místa jsou sice ještě několik dní po zahojení citlivější, ale brzy se vše vrací k úplnému normálu. Trocha nepříjemnosti za odstranění vašich komplexů rozhodně stojí.

Labioplastika - Shrnutí

Ženy velmi často trpí komplexem nespokojenosti se svou postavou. Je to stejné i v tomto případě. I když se jedná o oblast, která je - pokud máte minimálně spodní prádlo - pro okolí neviditelná (na rozdíl od boků, zadečku, dolních končetin nebo nosu). Z tohoto důvodu vám může tento intimní estetický výkon výrazně vylepšit psychickou pohodu a sebedůvěru a zbaví vás případných nepříjemných fyzických pocitů ve velmi citlivé oblasti. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně jednoduchý zákrok, pravděpodobnost že, budete spokojená, je velmi vysoká.

Ale nejsou to jen ženy, které bývají nespokojené se vzhledem svých intimních partií. Současná plastická chirurgie nabízí operační úpravu pohlavního mužského orgánu. Nejčastěji se jedná o plastiky předkožky, která v mnoha případech může způsobovat určité nepříjemnosti v sexuálním životě. Píšeme o této mužské záležitosti na tomto místě záměrně, protože může nastat situace, kdy váš partner bude hledat řešení „ svého problému „. Pak to můžete být právě vy, která mu poradí.

Konkrétní možnosti úpravy intimních partií se dozvíte při osobních konzultacích.

 

Konzultace zdarma

Máte dotaz nebo se chcete objednat na konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Tel. +420 596 123 854 nebo...